نهمین نمایشگاه تخصصی صنعت دام، طیور، آبزیان و صنایع وابسته و سومین نمایشگاه تخصصی ادوات و نهاده های کشاورزی و آبیاری به صورت همزمان در قم برگزار شد

در این نمایشگاه ها که با حضور ˈحسن رکنیˈ معاون امور تولیدات دامی وزارت جهاد کشاورزی و جمعی از مسوولان سازمان جهاد کشاورزی استان قم افتتاح شد، 50 شرکت از 12 استان کشور حضور داشتند که چهار شرکت متعلق به استان قم بود.

مدیر اجرایی این نمایشگاه بیان کرد: با توجه به اهمیت استان قم در تولید مرغ گوشتی و صنعت دامداری و با توجه به اینکه این استان در تولید تخم مرغ، رتبه چهارم کشوری را دارد، استقبال خوبی از این نمایشگاه توسط شرکتهای گوناگون شد.

ˈعلی اصغر اخوان قربانیˈ با بیان اینکه در این دوره نسبت به دوره قبل 10 شرکت بیشتر حضور داشتند، افزود: این نمایشگاه فرصت مناسبی برای دامداران و کشاورزان استان و دست اندرکاران این بخش فراهم کرده بود تا با جدیدترین دستاوردها و توانمندیهای کشور در این زمینه آشنا شوند.

وی اعلام کرد: در این نمایشگاه در کنار شرکتهای صنعت دام، طیور و کشاورزی از استانهای مختلف کشور؛ سازمان جهاد کشاورزی، اداره کل دامپزشکی، نظام دامپزشکی، نظام مهندسی کشاورزی، بانک کشاورزی، سازمان صنعت معدن و تجارت، اتحادیه های کشاورزی، مرغداران و دامداران استان قم نیز همکاری و حضور فعال داشتند.
شرکت آریا دان رشد همچون ادوار گذشته در این نمایشگاه نیز حضوری فعال داشت. غرفه شرکت آریا دان رشد  روزانه پذیرای جمع کثیری از همکاران و فعالین این صنعت بود. جهت مشاهده تصاویر مربوط به این نمایشگاه می توانید به بخش گالری تصاویر مراجعه نمایید.

لینک های مرتبط

بازدید کنندگان

امروز99
مجموع73313