برگزاری دوازدهمین نمایشگاه تخصصی صنعت دام، طیور و آبزیان و صنایع وابسته 25 الی 28 مهرماه سال 96 - قم

 دوازدهمین نمایشگاه تخصصی صنعت دام، طیور و آبزیان و صنایع وابسته 25 الی 28 مهرماه سال 96 در محل دائمی نمایشگاه های استان قم برگزار گردید.

به گزارش خبرگزاری موج از قم، معاون بهبود تولیدات دامی سازمان جهاد کشاورزی استان قم در گفتگو با خبرنگار موج در قم اظهار داشت: این نمایشگاه با حضور 50 شرکت از استان قم و سراسر کشور که در زمینه آخرین دستاوردهای علمی و فنی در بخش دام و طیور فعالیت می کنند و با حضور اتحادیه مرغداران و اتحادیه دامداران و سازمان نظام مهندسی کشاورزی و با همکاری بانک کشاورزی برگزار گردید.

 

 وی با اشاره به اینکه برگزاری این نمایشگاه در بالا بردن دانش تولید کنندگان و آشنایی با پیشرفت های روز صنعت دام و طیور تاثیر بسیاری بالایی دارد، اظهار داشت:استان قم در تولید مرغ گوشتی و صنعت مرغداری از رتبه بالایی در سطح کشور برخوردار است و در زمینه تولید تخم مرغ رتبه چهارم را در کشور دارد و برپایی چنین نمایشگاه های باعث می شود که مصرف کنندگان و مرغ داران و دامداران در این نمایشگاه به طور مستقیم با هم در ارتباط باشند و با تکنولوژی ها و ابزارهای روز در این زمینه آشنایی های لازم را به دست آورند.

 

در حاشیه این نمایشگاه همایش های آموزشی برای تولید کنندگان برگزار گردید که بازدیدکنندگان در این همایش ها شرکت نموده و از آموزش های فنی و علمی ارائه شده در این کلاس ها بهره بردند. شرکت آریا دان رشد در این نمایشگاه ها حضور داشت و همه روزه پذیرای جمع کثیری از کارشناسان  و پرورش دهندگان طیور بود.

 

جهت مشاهده تصاویر مربوط به حضور شرکت آریا دان رشد در این نمایشگاه به قسمت گالری تصاویر مراجعه نمایید.

 

 

 

 

 

لینک های مرتبط

بازدید کنندگان

امروز59
مجموع59029